Viljandimaa autosportlastel oli põhjust tähistada

, autospordihuviline
Etapi kahekordne võitja Sander Roosimaa sai kahekordse kolmanda koha mehe Kristjan Pruusapuu käe läbi võidujoogiga kastetud. Foto: Kalle Allik

Läinud nädalavahetus kujunes Viljandimaa autosportlastele järjekordselt edukaks: nad said võidurõõmu maitsta nii Läti ja Leedu rallikrossi meistrivõistlustel kui Eesti superkrossi karikavõistlustel.

Laupäeval Lätis Jēkabpilsis peetud Läti ja Leedu rallikrossi meistrivõistluste eelviimasel, viiendal etapil saavutas sarja liider Janno Ligur klassis Super 1600 taas esikoha. Teine Ligur Racingu võistleja Andreas Aulik oli kuues.

Pühapäeval sõideti Pärnumaal Audru Porsche Ringil Eesti superkrossi karikavõistluste viies, samuti eelviimane etapp. Selles sarjas on tavaks, et kaks etappi sõidetakse talvel jääl, kaks krossirajal ja kaks ringrajal ehk asfaldil. Viies etapp oligi esimene ringrajal. Kokku käis rajal 34 võistlejat sprindi- ja 40 krossiklassides.