Kati Ojaloo, Jander Heil ja Gedly Tugi krooniti Balti meistriks

Viljandimaalt pärit Kati Ojaloo pälvis naiste vasaraheites Balti meistri tiitli, lennutades vasara 65.88 meetri kaugusele. Foto: Guntis Bērziņš

29. ja 30. juulil olid Lätis Valmieras Balti võistkondlikud meistrivõistlused, kus Eesti koondis saavutas kokkuvõttes teise koha. Viljandimaalt sirgunud sportlastest krooniti individuaalselt Balti meistriks kolm: Jander Heil kuulitõukes, Kati Ojaloo vasaraheites ja Gedly Tugi odaviskes.

Kahe päeva jooksul selgusid Balti meistrid 18 individuaal­alal ja kahel teatejooksualal.

Võistkondlikus arvestuses pidi Eesti koondis kahe punktiga tunnistama Leedu paremust. Leedu võitis 280 punktiga, Eesti sai teise koha 278 punktiga ning kolmandaks tuli Läti 239 punktiga.