Laupäeval Kildu külas peetud minitriatloni võitis naiste arvestuses Inga Kree (pildil keskel) ajaga 49.40, kellele järgnesid Kaire Kivi (vasakul) ajaga 51.47 ja Gerda Tomson ajaga 51.50. Foto: Diana Teemo

Eelmisel laupäeval peeti Põhja-Sakala vallas Kildu külas triatloni, mis on viie aastaga järjest osalejaskonda kasvatanud. Tänavu tuli kohale peaaegu poolsada spordisõpra, sealhulgas kaugema kandi triatlonistid. Võitu kordas meeste arvestuses Keio Kits ning naistest kõigil aastatel kaasa löönud Inga Kree.

«See on väga äge väike võistlus – Erkil (korraldaja Erki Adams – toimetus) hästi korraldatud,» kiitis naiste arvestuses võitnud Inga Kree spordiklubist Jooksupartner.