P, 10.12.2023

Äsja vanglast vabanenud mees sattus kiirelt kahte peksuloosse ja pommikahtlusesse

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Copy
Teisipäeva hommikul võis Viljandis Tartu tänaval Sakala toimetuse välisukse ees näha maas vereloiku, verist sidet ning verepritsmeid olid täis ka maja sein ja uks.
Teisipäeva hommikul võis Viljandis Tartu tänaval Sakala toimetuse välisukse ees näha maas vereloiku, verist sidet ning verepritsmeid olid täis ka maja sein ja uks. Foto: Marko Suurmägi

Juuli algul vanglast välja pääsenud 50-aastane Tanel on lühikese aja jooksul sattunud politsei vaatevälja kui võimaliku ränga peksu ohver, inimene, kelle korteri ukse tagant leiti pooliku viinapudeliga kohver, mida pommiks peeti, ja osaline kriminaaluurimiseni viinud peksmisjuhtumis Valuoja oru värskel joodikualal.

Politsei aimas juba enne Taneli kodukamarale naasmist, et tema vabastamise järel hakkab Viljandis asju juhtuma. Tanel on mees, kellega on keeruline suhelda, sest ta ärritub kergesti ning suure tõenäosusega peaks võtma ravimeid, kuid selle asemel eelistab ta alkoholi.

Lõppenud nädala jooksul jõudis ta kolme päeva jooksul kolm korda politseinike vaatevälja. Alustuseks leiti ta ööl vastu teisipäeva Viljandi kesklinnas, otse Sakala toimetuse maja ees verisena istumas. Peahaavadest tuli verd omajagu, nii et hommikul tööle saabunud ajakirjanikke võtsid uksel vastu kuivanud verelomp ja verised sidemed ning verd tuli maha pesta ka maja seinalt ja ukselt.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles