R, 9.12.2022

Stefani publik tungles Uku keskuse uues aatriumis

Kaie Mölter
, reporter
Stefani publik tungles Uku keskuse uues aatriumis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Täna hommikul avatud Uku keskuse juurdeehitise aatriumis andis Stefan kodulinlastele õhtupoolikul tunniajase kontserdi.

Publikut kogunes aatriumisse kolmesaja ringis ning kontserdist said osa ka need, kes samal ajal kauplustes viibisid, sest seda kanti üle hoone siseringhäälingus.

Stefani esinemise juhatas sisse päevajuht Tõnu Einasto, kes selgitas, et pärast kontserdi lõppu on varutud kümme minutit autogrammide ja pildistamise jaoks. "Stefan on nõutud muusik ja peab sõitma järgmisele esinemisele. Ärge jääge paha tundega, kes täna pildist või autogrammist ilma jäävad. Küll neid kontserte tuleb veel," lohutas päevajuht ette.

Publiku marulise aplausi saatel astus Stefan koos saatekitarristiga lavale ning inglise-, armeenia- ja eestikeelsetest lauludest kokkuseatud kava täitis avara saali muusikaga terveks tunniks.

Viimase loona kõlas aatriumis Eurovisioonil tuntust kogunud "Hope".

Päevajuht Tõnu Einasto ütles, et aatrium pole küll kontserdisaal, aga sel avaral ja valgusküllasel vastuvõtualal on väiksemad kontserdid omal kohal, sest need annavad inimesele lisapõhjuse kauplust külastada. "Üksnes allahindlusprotsendi sildid nii hästi enam ei mõju, sest allahindlusi teevad kõik kaupmehed, " selgitas Einasto.

Märksõnad
Tagasi üles