Jakobsoni ja Abja kooli õpilased said 3 x 3 korvpalliturniiril maitsta hõbedat

Viljandi Jakobsoni kooli võistkond (vasakult) Raido Luik, Sander Tamm, Hanno Kirsipuu ja Bert Martin võitis Sportlandi 3 x 3 korvpallisarjas I–V klassi poiste arvestuses hõbemedali. Foto: Catherine Kortsmik

Eesti koolispordi liidu ja korvpalliliidu 3 x 3 korvpalliturniiri 10. hooaja lõpetasid kaks Viljandimaa võistkonda hõbemedaliga: Viljandi Jakobsoni kooli meeskond I–V ja Abja gümnaasiumi naiskond VI-VII klassi arvestuses.

Sportlandi 3 x 3 korvpallivõistluste finaalturniiril läinud kolmapäeval Tallinnas osales 238 noort 61 võistkonnast. Parimad selgusid neljas võistlusklassis.

Jakobsoni kooli võistkond koosseisus Raido Luik, Sander Tamm, Hanno Kirsipuu ja Bert Martin oli võistlustules kõige populaarsemas, 25 konkurendiga I–V klassi poiste arvestuses. Võidu võttis Rakvere Reaalgümnaasium, kes viimases finaalis alistas Jakobsoni kooli 6:3. Pronksmedalid kuulusid Rapla Vesiroosi koolile.