N, 1.06.2023

SÕUDMINE ⟩ Kaspar Taimsoo: plaan on sõita Poolas maailmakarikaetapil nii, nagu väga tihti pole tehtud

Facebook Twitter
Comments
Eesti olümpiapronks Kaspar Taimsoo kavatseb järgmisel nädalal Poolas asetleidval maailmakarikaetapil võistleda Eesti kahepaadis koos sakslase Stephan Krügeriga.
Eesti olümpiapronks Kaspar Taimsoo kavatseb järgmisel nädalal Poolas asetleidval maailmakarikaetapil võistleda Eesti kahepaadis koos sakslase Stephan Krügeriga. Foto: Elmo Riig

Mismoodi mahub kahepaati kaks eessõudjat, mõlemad tiitlivõistluste medalitega premeeritud ja kõva olümpiapagasiga mehed, üks pealegi Eesti ja teine Saksamaa koondise liige? Aga mahub: seda ebaharilikku kombinatsiooni võib näha 17.–19. juunini peetaval maailmakarikavõistluste teisel etapil Poolas. Eesti värvides paadiga asuvad võistlustulle Kaspar Taimsoo ja Stephan Krüger.

Kaspar Taimsoo, tore teid taas Viljandi järve ääres näha. Teie kõrval on kahepaat, mida ei ole küll veel vette kastetud, aga mis õige pea sinna läheb. Mis teid kodulinna treenima tõi?

Mul nimelt tekkis sõbraga Saksamaalt selline idee, et moodustaks kahepaadi, mis oleks rahvusvaheline.

Minu ammune konkurent ja hea sõber Stephan tuli Eestisse ja sõitsime Viljandisse laagrisse. Tegelikult me paadi seadistasime juba hommikul ära, aga esimene selline päris trenn on veel tegemata. Seda me siin ootamegi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles