T, 6.12.2022

GALERII ⟩ Hurraa, lapsed, tänane päev on teile! Täna on au sees mängulust ja naerukilked

Hurraa, lapsed, tänane päev on teile! Täna on au sees mängulust ja naerukilked
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Täna on lastekaitsepäev ja Viljandi Jakobsoni kooli õpilased võtsid ette ühise matka Viljandi järve äärde, kus jagus erinevaid tegevusi nii spordiväljakutel kui töötubades. Võilille abil tehti selgeks, kui palju on sõbrad võid söönud.
Täna on lastekaitsepäev ja Viljandi Jakobsoni kooli õpilased võtsid ette ühise matka Viljandi järve äärde, kus jagus erinevaid tegevusi nii spordiväljakutel kui töötubades. Võilille abil tehti selgeks, kui palju on sõbrad võid söönud. Foto: Elmo Riig

Ohtralt jäätist, mängurõõmu, suhkruvatti ja õhupalle... Batuudil hüppamist ja heal juhul ka hilisem magamamineku aeg. Täna on lastekaitsepäev ning tegevusi ja üritusi, mis on suunatud just pere pisematele, jagub üle maakonna. Hommikul lustisid Jakobsoni kooli õpilased üheskoos Viljandi rannas.

Jakobsoni kooli õpilased matkasid varahommikul klasside kaupa koolist Viljandi randa, et tähistada seal kooli lastekaitsepäeva. Hommik oli täis põnevaid tegevusi. Kavas olid fotoseiklus, rannaaeroobika, õpitoad ja erinevad teatevõistlused.

Märksõnad
Tagasi üles