Viljandi võttis Tapa vastu viimases kodumängus kindla võidu

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja

Kui esimesel poolajal suutsid Tapa mehed viljandlastega sammu pidada ja juhtisid veel 10:8, siis edasi tegi kodumeeskond spurdi ja võitis poolaja 18:12 ning teisel poolajal lustisid Viljandi mängijad omasoodu. Enamasti rünnakul seitsme mehe ja tühja väravaga mänginud koduklubi võitis lõpuks kohtumise 37:20.

Nüüd on pidada kolmapäeval veel võõrsil kohtumine Raasikuga ning hooaeg ongi läbi. Viljandi HC peatreener Marko Koks kinnitas, et ka Raasikule minnakse kindlasti võitu jahtima. «Pärast seda mängu on autasustamine ning võidu järel on parem pildi peale rõõmsa näoga minna,» arvas Koks.