K, 6.07.2022

Ainja rajal võidutsenud Kert Varik: kodus on ikka äge sõita

Priscilla Õmblus
Ainja rajal võidutsenud Kert Varik: kodus on ikka äge sõita
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kert Varik näitas oma soomlasest korvimehe Lari Kunnasega konkurentidele tagumisi rattaid ja noppis Eesti meistrivõistluste avaetapil kõrgeimad punktid.
Kert Varik näitas oma soomlasest korvimehe Lari Kunnasega konkurentidele tagumisi rattaid ja noppis Eesti meistrivõistluste avaetapil kõrgeimad punktid. Foto: Marko Saarm

Nädalavahetusel Karksi-Nuias Ainja rajal peetud Castroli Eesti motokrossi meistrivõistluste avaetapil olid teiste kodumaiste tippude seas stardirivis praegu külgkorviga mootorrataste maailmameistrivõistlustel teist kohta hoidvad Kert Varik ja Lari Kunnas ning ootuspäraselt tulid nad Variku kodurajal ka võitjaks.

Laupäeval pärast teist sõitu rääkis Varik, et rada oli seekord päris ohtlik. «Väga hulle riske ma siin võtta ei tahtnud. Mõne aga pidin ikka võtma, sest need Läti poisid (vennad Daniels ja Bruno Lielbārdis – toimetus) on päris kiired, nalja ma ei teinud. Iga kurv on mul siin muidugi täpselt teada. Valmistusin möödasõiduks juba ring varem, aga läks neli ringi. Väga ei saanud rada valida, sest oli vaid üks soon tekkinud. Oleks kurvis olnud viis soont, siis saanuks ehk varem mööda, aga nüüd ei saanud kuidagi ligi. Kui kõik hästi läheb, on need poisid paari aasta pärast maailmameistrivõistluste tipus.»

Märksõnad
Tagasi üles