Viljandi Tulevik võitis Pärnu jalgpalliklubi

Egon Valdaru
Viljandi Tuleviku võidusse panustas teiste seas meistriliigakarastusega Kristen Kähr. Foto: Koit Nagel

Järjekordses Eesti jalgpalli esiliiga mänguvoorus olid Viljandi kunstmuruväljakul vastamisi Viljandi Tulevik ja Pärnu JK ning kodumeeskonnal õnnestus võtta 2:1 võit.

Kohtumise 15. minutil viis Houd Boukhelkhal viljandlased 1:0 juhtima, esimese poolaja teisel lisaminutil viigistas Jako Kanter seisu. Tuleviku võiduvärava lõi Geron Vidder 90. minutil.

Mäng oli üsna hoiatusterohke: viljandlastele määrati kolm ja pärnakatele kaks kollast kaarti.

Tulevikule oli see väga oluline võit. Ta oli sama vastast suutnud edestada ka avavoorus, aga kümme järgmist mängu oli tulnud tunnistada kaotuskibedust. Selle mänguga tõusis ta tabeli põhjast eelviimaseks.

12 mänguga on Tulevikul kogutud seitse ja Pärnul viis punkti. Tulevikust tabelis koha võrra eespool, kaheksas on Ida-Virumaa FC Alliance kümne punktiga 11 mängust.