Tapal ei õnnestunud Viljandit võidusoonelt tõugata

Viljandi HC ja SK Tapa mäng Tapal kujunes laupäeval tõeliseks trilleriks.
Viljandi HC ja SK Tapa mäng Tapal kujunes laupäeval tõeliseks trilleriks. Foto: Marie-Johanna Kippar (Eesti käsipalliliit)

SK Tapa oli laupäeval kodusaalis päris lähedal Viljandi HC Eesti meistriliigas pikalt püsinud võidujada katkestamisele, ent lõpuks tuli tal end ikkagi lööduks tunnistada.

Viimati oli Tapa Viljandit võitnud enam kui kahe aasta eest, laupäeval alustas ta kohtumist tabeli liidriga selge plaaniga kullaheitlust mõjutada.

Kodupubliku toel olid emotsioonid vägevad ja Artur Oganezov tegi väravasuul head tööd. Viljandi HC-l seevastu oli esimesel poolajal oma mängu ülesleidmisega raskusi, tuli trotsida närvilisust ja lihtvigu. Viie minutiga oli Tapa 5:1 juhtima läinud ja Viljandi peatreener Marko Koks kasutas esimest minutilist mõttepausi.