T, 7.02.2023

Pronksiseeria jätkub: Viljandi Metall vandus tähtsas mängus pingele alla

Priscilla Õmblus
Pronksiseeria jätkub: Viljandi Metall vandus tähtsas mängus pingele alla
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Publiku kirglikust toetusest hoolimata Viljandi Metallil teisipäeval meistriliiga pronksiseeria lõpetamiseks jõudu ei jagunud ja tal tuli Audentese SG / Noortekoondiselt vastu võtta 0:3 kaotus. Enim punkte tõi naiskonnale Kertu Laak (löögil).
Publiku kirglikust toetusest hoolimata Viljandi Metallil teisipäeval meistriliiga pronksiseeria lõpetamiseks jõudu ei jagunud ja tal tuli Audentese SG / Noortekoondiselt vastu võtta 0:3 kaotus. Enim punkte tõi naiskonnale Kertu Laak (löögil). Foto: Marko Saarm

Täismaja, kellahelin, hõisked – teisipäevaõhtune melu Viljandi spordihoones andis tunnistust fännide suurest soovist, et Viljandi Metalli võrkpallinaistel õnnestuks Eesti meistriliiga pronksmedal kaela saada.

«Nii äge oli, et nii palju rahvast oli saalis! Kahju ainult, et ei tulnud nii ilusat mängu, kui lootsime,» lausus naiskonna peatreener Margit Keerutaja.

Kolme võiduni peetava pronksiseeria neljandale mängule Audentese SG / Noortekoondisega 2:1 eduseisus vastu läinud Viljandi Metallil võitu võtta ei õnnestunud. Tõsiasi oli hoopis 0:3 kaotus.

Märksõnad
Tagasi üles