Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja

Meeste võrkpalli esiliigas selgus esimene poolfinalist: Viljandi Võrkpalliklubi alistas pühapäeval kell 17 alanud veerandfinaali teises kohtumises Audentese SG/Noortekoondise ning jätkab esiliiga poolfinaalis võitlust esikoha nimel.

Viljandi Võrkpalliklubi võõrsil Audentese SG/Noortekoondisele laupäeval alla ei vandunud ja kindlustas tulemusega 3:0 (25:15, 25:19, 25:20) võidu. Pühapäeval võõrustati vastast juba kodusaalis enam kui kaheksakümne pealtvaataja ees ning tulemuseks oli taas 3:0 (25:21, 26:24, 25:19) võit. Põhiturniiril seitsmendaks tulnud Audentese SG/Noortekoondis pidi leppima teadmisega, et ta tänavu põhiturniiril teiseks tulnud Viljandi Võrkpalliklubi vastu ainsatki geimivõitu ei saanud.