E, 6.02.2023

Viljandi Metalli naiskond võitles end poolfinaali

Priscilla Õmblus
Viljandi Metalli naiskond võitles end poolfinaali
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi Metall pääses Eesti meistriliiga poolfinaali, sest alistas Barrus / Võru Võrkpalliklubi ka kodusaalis peetud teises veerand­finaalkohtumises. Suurim punktitooja oli selleski mängus Kertu Laak.
Viljandi Metall pääses Eesti meistriliiga poolfinaali, sest alistas Barrus / Võru Võrkpalliklubi ka kodusaalis peetud teises veerand­finaalkohtumises. Suurim punktitooja oli selleski mängus Kertu Laak. Foto: Marko Saarm

Laupäeval pidas Viljandi Metalli naiskond kodusaalis Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria teise kohtumise Barrus / Võru Võrkpalliklubiga ja võitis 3:1. Et kolmapäeval oli võõrsil tulnud 3:2 võit, tähendas see pääsu poolfinaali.

«Vastuvõtt oli hea, kaitsemäng oli hea – selle pealt see võit ära tuligi,» ütles naiskonna peatreener Margit Keerutaja. «Vastuvõtt oli meil tõesti hästi käes: sai igale poole tõsta. Oli isegi parem mäng kui Võrus.»

Nagu eelmiseski kohtumises oli naiskonna punktivedur Kertu Laak: ta säras rünnakul 60-protsendilise efektiivsusega (55-st 33) ja kogus 41 (+29) punkti.

Märksõnad
Tagasi üles