NAISTE MEISTRILIIGA Viljandi Metalli naiskond asub täna õhtul veerandfinaalimängus võistlustulle

Viljandi Metall võttis pühapäeval Audentese SG/Noortekoondise üle põhiturniiri viimases mängus revanši ning tõusis põhiturniiril viiendaks. Täna õhtul läheb Viljandi Metall veerandfinaali esimeses kohtumises vastamisi Barrus/Võru võrkpalliklubiga. Foto: Elmo Riig

Täna õhtul alustab Viljandi Metall naiste meistriliiga veerandfinaalseeriaga, kui kell 19 võõrustab neid Võru spordikeskuses Barrus/Võru võrkpalliklubi.

Kui laupäeval tuli Viljandi Metalli naiskonnal kodumängus 3:1 Audentese SG /Noortekoondise paremust tunnistada, siis pühapäeval võeti võõrsil sama vastase üle 3:0 võit. Niisiis kerkis Viljandi Metall põhiturniiri viimase kohtumise võiduga tabelis koha võrra kõrgemale, viiendaks.

See tähendab, et kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias läheb Viljandi Metall täna õhtul vastamisi põhiturniiri neljandana lõpetanud Barrus/Võru Võrkpalliklubiga.