Staieri talvejooksu võitis Keio Kits

, Viljandi valla spordispetsialist
Vabariigi aastapäeval joostud Staieri talvejooksu 10,3-kilomeetrise põhidistantsi võitis Keio Kits ajaga 34.58,3. Foto: Ivo Kraus

Kui eelmine vastupidavusalade klubi Staier talvejooks tuli olude sunnil pidada virtuaalselt, siis tänavune juubelijooks leidis jooksjate rõõmuks aset päriselt. Eesti Vabariigi aastapäeval kogunes pea sada spordisõpra Pärile 30. talvejooksule, mis ühtlasi oli Viljandi valla jooksusarja avaetapp.

Ilm pani seekordsel pidupäeval küll nii korraldajad kui ka osalejad proovile, ent tõelisi spordisõpru see ei häirinud. 10,3-kilomeetrisel põhidistantsil jõudis finišisse 66 jooksjat, lisaks oli võimalus soovi korral läbida 5-kilomeetrine võistlusmaa.

Meeste arvestuses võitis põhijooksu ülekaalukalt Keio Kits tulemusega 34.58,3. Teisena ületas finišijoone Joosep Tammemäe (37.49,0) ja kolmanda koha pälvis Morten Siht (38.03,6). Indrek Hubel (38.35,6) lõpetas põhidistantsi neljandana, viienda koha saavutas Jaanus Mäe (38.52,9) ja kuuenda koha Urmet Arusoo (38.57,6).