Nädalavahetusel vihisesid pinksipallid

Viljandi spordikooli õpilane Henri Türk sai nädalavahetusel kaks medalit: laste grand prix' etapil hõbeda ja Sakala karikasarja etapil kulla. Foto: Elmo Riig

Läinud laupäeval peeti Viljandi spordihoones Eesti lauatenniseliidu seeriavõistluse laste grand prix’ ja pühapäeval 38. Sakala karikasarja neljas etapp ning mõlemal võistluspäeval pälvisid kohalikud sportlased eri värvi medaleid.

Laupäevasel mõõduvõtul osales 142 noort Eestist, Lätist, Leedust ja Venemaalt ning Viljandi spordikooli noored võitsid kaks teist kohta: Marii Allev tuli teiseks T-11 ja Henri Türk P-11 võistlusklassis.