T, 7.02.2023

Šoti ajakirjanik pajatas Briti lehes alasti suplusest Soomaa laukas

Kadri Allikmäe
, reporter
Šoti ajakirjanik pajatas Briti lehes alasti suplusest Soomaa laukas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
The Guardiani ajakirjanik Jamie Lafferty käis 12. septembril Soomaal haabjaga sõitmas ja laukas ujumas. Ta kirjutas oma artiklis läbi huumoriprisma, et kartis suplust ja tahtis sündmuskohalt põgeneda, ent räätsadega sprinti ei jookse.
The Guardiani ajakirjanik Jamie Lafferty käis 12. septembril Soomaal haabjaga sõitmas ja laukas ujumas. Ta kirjutas oma artiklis läbi huumoriprisma, et kartis suplust ja tahtis sündmuskohalt põgeneda, ent räätsadega sprinti ei jookse. Foto: Aivar Ruukel

Septembris õnnestus Soomaa giidil Aivar Ruukelil viia haabjaga Soomaa jõele sõitma maineka briti ajalehe The Guardian šotlasest ajakirjanik Jamie Lafferty. Neljapäeval ilmus ajalehe veebiväljaandes põhjalik ülevaade tema seiklustest Euroopa ühes vähem asustatud piirkonnas ning kõige suuremaks üllatuseks kujunes alasti ujumine laukas.

Jamie Lafferty kirjutas oma loos, et kuigi Tallinn, rannikupiirkond ning isegi spaalinn Pärnu on toimekad, tundus talle seal harjumatult inimtühi. "Otsisin veel rohkem eraldatust, mistõttu leidsin end koos Aivariga Soomaalt," kirjutas ta.

Märksõnad
Tagasi üles