Rubiini platsil enam parkida ei saa

Reede pärastlõunal ei olnud märkidelt, mis keelavad Rubiini platsile sõita ja seal parkida, kleebiseid ära võetud ning paljud autojuhid kasutasid võimalust auto sinna jätta. FOTO: Elmo Riig

Viljandi kesklinnas kaob Tartu tänava valmimise järel võimalus parkida Rubiini platsil, kuhu ehituse ajal autod ajutiselt lubati. Samuti piiratakse edaspidi parkimist Tasuja puiesteel.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tartu tänava ehituse ajal tekkis kunagise Rubiini kino platsile parkla, kui ühel hetkel hakkasid autod seal oleva keelumärgi alt sisse sõitma. Paar nädalat hiljem otsustas linn, et keelumärk kaetakse kinni ning lubatakse inimestel seal ametlikult parkida, sest kui Tartu tänav on suletud ja uus parkla alles ehitamisel, ei olnud lihtsalt autot mujale jätta.

Nüüd, kui Tartu tänav ja selle parkimiskohad on avatud, otsustas linnavalitsus, et taastab endise olukorra, kus Rubiini platsile tohivad sõita ainult need, kes selle ääres elavad. Veel reede pärastlõunal oli keelumärgile tõmmatud rist, nii et seal võis edasi parkida. Paljud autojuhid seda võimalust ka kasutasid.

26.11.2021 30.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto