Üliõnnelik kohvikupidaja: ilus tänav toob ettevõtjatele tuult tiibadesse

Reedel avati ametlikult liikluseks äsja remonditud Tartu tänava lõik Tallinna ja Lossi tänava vahel. Kohalikele ettevõtjatele Tartu tänaval teeb see heameelt. FOTO: Elmo Riig

Olgugi et esimesed kibelejad katsetasid äsja valminud Tartu tänava lõiku neljarattalistega juba eile, siis täna avati see ametlikult. Värske ilme saanud kesklinna tulipunkt pakub kohalikele ettevõtjatele heameelt.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui teetööde alguses nentis tänavu suvel Tartu tänaval kohviku Vilande avanud Eve Kalvi, et ehitustöödest tingitud kahjumi tõttu oli mõistlik kohvik paariks kuuks sulgeda, siis reedel õhkas ta rõõmsameelselt: "Just olen teel kohvikusse! Mina olen üliõnnelik, tänav on väga ilus ja toob ettevõtjatele ainult tuult tiibadesse."

Tal on plaanis kohvik taasavada 1. detsembril tordi ja kringliga. Nüüd on ehitustööd möödanik ja sellele ettevõtja enam ei mõtle. "Lahti ei olnud mõtet kohvikut sel perioodil hoida, oleksime kahjumisse jäänud. Mina kompensatsiooni küsimas ei käinud. Aga esimesest hakkame jälle nullist peale. Olgem positiivsed: see tänav toob palju uusi külastajaid juurde!"

26.11.2021 30.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto