L, 1.10.2022

Kannatuse kaotanud linnavalitsus nõuab koleda trepi lammutamist

Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja
Kannatuse kaotanud linnavalitsus nõuab koleda trepi lammutamist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tallinna tänav 8 asuva maja remont on kestnud aastaid ja projektis näidatust erinev trepp seisab samuti juba kuid poolikuna.
Tallinna tänav 8 asuva maja remont on kestnud aastaid ja projektis näidatust erinev trepp seisab samuti juba kuid poolikuna. Foto: Elmo Riig

Seitse aastat remondis olnud Tallinna tänav 8 hoone on pinnuks silmas nii linlastele kui linnavalitsusele. Viimati nõudis linnavalitsus hoone omanikelt veidra välimusega trepi lammutamist, kuid et vastust pole tulnud, on ta esitanud ultimaatumi: 6. detsembriks peab olema trepp lammutatud või muidu tuleb maksta 3000 eurot sunniraha.

Viljandi linnavalitsus saatis kinnistu hoonestusõiguse omanikule, osaühingule Nikollo, mille esindaja on Aleksander Laane, 11. juunil kirja, milles andis teada, et maja Tallinna tänava poolsesse külge ehitatud suur kaarjas trepp pole projektiga kooskõlas. Linnavalitsuse selgituste kohaselt on Laanel õigus hoone külge ehitada samaväärne trepp, nagu oli enne lammutamist ning nagu on ka renoveerimisprojektis märgitud.

Märksõnad
Tagasi üles