KARIKASARI ⟩ Vastane pööras Viljandi Metalli eduseisu mängu lõpuks oma kasuks

Priscilla Õmblus
Vastane pööras Viljandi Metalli eduseisu mängu lõpuks oma kasuks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Viljandi Metallil tuli karikasarja veerandfinaali esimeses kohtumises tunnistada kodusaalis Rae Spordikooli / Viastoni võistkonna 3:2 paremust. Foto: Elmo Riig

Kolmapäevaõhtuses Eesti karikasarja kohtumises võõrustas Viljandi Metalli naiskond kodusaalis Rae Spordikool /Viastoni ning selle vastasseisuga sai alguse naiste karikavõistluste esimene veerand­finaalseeria. Avamäng kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, ent 3:2 võiduga jäi seekord vastaste sõna peale.

Viljandi spordihoones aset leidnud esimene veerand­finaalmäng pakkus pealtvaatajatele viiegeimilise lahingu. Avageim lõppes võõrsil mänginud Rae Spordikool / Viastoni 25:19 paremusega. Teises ja kolmandas geimis panid võõrustajad sõna maksma ning külalised kogusid vastavalt 15 ja 16 punkti. Neljanda geimi kallutas 25:22 ja viienda 15:7 tulemusega enda kasuks Rae Spordikool / Viaston, kellele läks kirja 3:2 võit.