T, 7.02.2023

GALERII ⟩ Viljandi valla võimuleppe allkirjastamiseks oli selge ainult vallavanema nimi

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Viljandi valla võimuleppe allkirjastamiseks oli selge ainult vallavanema nimi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vallavanemana jätkav Alar Karu (vasakul) ja veel teadmata positsioonile asuv Mait Allas allkirjastasid võimuleppe Viiratsi rahvamaja ees. Rahvamaja peaks võimuleppe järgi õige pea remonti minema ning Viiratsist saama Viljandi valla keskus.
Vallavanemana jätkav Alar Karu (vasakul) ja veel teadmata positsioonile asuv Mait Allas allkirjastasid võimuleppe Viiratsi rahvamaja ees. Rahvamaja peaks võimuleppe järgi õige pea remonti minema ning Viiratsist saama Viljandi valla keskus. Foto: Elmo Riig

Vallamaja ehitatakse Viiratsisse, uued lasteaiad tulevad ujulaga, Rahetsema torutööd jätkuvad ning Viljandi valla suuremad asumid saavad heaoluväljaku. Käest moodustatud jalaskulptuuri aga Viljandi ja Viiratsi vahele ei tule. Need on mõned olulisemad punktid Viljandi valla uuest võimulepingust.

Esmaspäeva õhtul kirjapandud ja teisipäeva lõuna ajal Viiratsi rahvamaja ees allkirjastatud lepingu kohaselt said pärast valimisi teineteisele hambaid näidanud Isamaast ja Reformierakonnast võimupartnerid. Isikutest oli selge vaid see, et vallavanemana jätkab Alar Karu ning tõenäoliselt istub senine volikogu esimees Kaupo Kase ümber volikogu aseesimehe toolile.

Märksõnad
Tagasi üles