T, 7.02.2023

KRIMI ⟩ Alaealist seksuaalselt ära kasutanud mees mõisteti tingimisi vangi

Tarvo Madsen
, Reporter
Alaealist seksuaalselt ära kasutanud mees mõisteti tingimisi vangi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Peaaegu 50-aastane mees jootis alaealise purju ja kasutas teda seksuaalselt ära.
Peaaegu 50-aastane mees jootis alaealise purju ja kasutas teda seksuaalselt ära. Foto: Andres Teiss (Postimees)

Kokkuleppemenetluses mõisteti süüdi mees, kes ostis alaealisele alkoholi ning seejärel kasutas teda seksuaalselt ära. Karistuseks määrati mehele kaks aastat tingimisi vangistust, kui ta kahe aasta jooksul ei pane tahtlikult toime uut kuritegu.

6. oktoobril mõisteti Viljandi kohtumajas süüdi 49-aastane Ago Nodapera, kes eelmisel aastal oli ostnud alaealisele alkoholi ning seejärel viinud ta oma majja, kus teda sugulisel teel väärkohtles.

Süüdistusest nähtuvalt ostis Nodapera 17-aastasele neiule mullu detsembris alkoholi kõigepealt Tartus Ristiisa pubis. Mõne aja pärast mindi koos lähedal asuvasse alkoholipoodi, kust Ago Nodapera ostis pudeli vahuveini, mida joodi koos. Pärast seda naasti taas pubisse, kus võeti ette kangemad joogid. Nodapera ostis kaks Capten Morgani rummi, mille alaealine ära jõi. Pubist lahkuti koos ning mindi Ago Nodaperale kuuluvasse majja. Seal kuritarvitas Nodapera alaealise usaldust, heitis talle peale, suudles teda, võttis jalast püksid nii alaealisel kui endal ning sooritas sugulisi toiminguid.

Märksõnad
Tagasi üles