KRIMI ⟩ Alaealist seksuaalselt ära kasutanud mees mõisteti tingimisi vangi

Peaaegu 50-aastane mees jootis alaealise purju ja kasutas teda seksuaalselt ära. FOTO: Andres Teiss (Postimees)

Kokkuleppemenetluses mõisteti süüdi mees, kes ostis alaealisele alkoholi ning seejärel kasutas teda seksuaalselt ära. Karistuseks määrati mehele kaks aastat tingimisi vangistust, kui ta kahe aasta jooksul ei pane tahtlikult toime uut kuritegu.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

6. oktoobril mõisteti Viljandi kohtumajas süüdi 49-aastane Ago Nodapera, kes eelmisel aastal oli ostnud alaealisele alkoholi ning seejärel viinud ta oma majja, kus teda sugulisel teel väärkohtles.

Süüdistusest nähtuvalt ostis Nodapera 17-aastasele neiule mullu detsembris alkoholi kõigepealt Tartus Ristiisa pubis. Mõne aja pärast mindi koos lähedal asuvasse alkoholipoodi, kust Ago Nodapera ostis pudeli vahuveini, mida joodi koos. Pärast seda naasti taas pubisse, kus võeti ette kangemad joogid. Nodapera ostis kaks Capten Morgani rummi, mille alaealine ära jõi. Pubist lahkuti koos ning mindi Ago Nodaperale kuuluvasse majja. Seal kuritarvitas Nodapera alaealise usaldust, heitis talle peale, suudles teda, võttis jalast püksid nii alaealisel kui endal ning sooritas sugulisi toiminguid.

23.10.2021 27.10.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto