Abja-Paluojal esitleti Mulgi toodete riiulit

Poodides pandi püsti uued Mulgi toodete riiulid. FOTO: TaaVID Meedia

Täna esitles Mulgi väiketootjate liit koostöös Abja-Paluoja Coopi kaupluse juhtkonna, Mulgi kultuuri instituudi ja Mulgimaa arenduskojaga Abja-Paluojal täienenud valikuga Mulgi toodete väljapanekuriiulit.

Soome-ugri kultuuripealinna aasta tiitel ajendas Mulgimaa arenduskoja tegevjuhi Tuuli McGinley sõnul tihedamale koostööle ettevõtjatega, et mitmekesistada kohalike toodete valikut kohalikes poodides. Uuelt riiulilt võib leida toite, jooke ning käsitöötooteid, mis kõik on valmistatud Mulgimaal.

Riiuleid ehivad "Mulgi värgi" märgid ning samasugune suur riiul nagu Abja-Paluojal on veel Karksi-Nuia kaubamajas ja Viljandi Maksimarketis. Väiksemaid riiuleid on 14 kohas üle Eesti ning seitse riiulit lisandub peagi Rimi müügialadele "Talu toidab" samuti üle terve Eesti. Riiuleid haldab Mulgi väiketootjate liit.

"Mulgi värgi" märgi on ellu kutsunud Mulgimaa arenduskoda selleks, et väärtustada Mulgimaal tehtut ning toetada märgiomanikke ühisel turundamisel. Selge ja eristuv märk teeb märgi omanike pakutava nähtavamaks ja rõhutab toodete seost Mulgimaaga.

15.10.2021 19.10.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto