Tulevik naasis saarelt punktideta

Premium-liiga võrdsete heitluse Saaremaal Kuressaare linnastaadionil suutsid võõrustajad 1:0 enda kasuks pöörata. Foto: Allan Mehik

Läinud pühapäeval läksid Kuressaare linnastaadionil Eesti jalgpalli Premium-liiga 26. vooru mängus vastamisi kaks kanget, võrdse punktiarvuga FC Kuressaare ja Viljandi Tulevik. Tulevik pidi paraku teise poolaja vähemuses mängima ning saarlastele 0:1 alla vanduma.

«Oli võitluslik ja võrdsete võistkondade mäng,» tõdes Tuleviku peatreener Sander Post mängujärgses intervjuus. «Pisiasjad lugesid: meie kahjuks punane kaart, sinna otsa kiiresti 0:1 värav. Oli keeruline, aga eks olid ka omad momendid. Teine poolaeg mängisime päris hästi ja tekkis momente.»