P, 10.12.2023

E-õpe tegi kooli rahvusvaheliseks

Kadri Allikmäe
, reporter
Copy
Viljandi täiskasvanute gümnaasiumi õpilane, Tartumaal elav nelja lapse ema Jaana Kink hakkab tavaliselt õppima õhtul, kui terve pere on magama läinud. Tal on kindel siht minna Tartu ülikooli algklasside õpetajaks õppima.
Viljandi täiskasvanute gümnaasiumi õpilane, Tartumaal elav nelja lapse ema Jaana Kink hakkab tavaliselt õppima õhtul, kui terve pere on magama läinud. Tal on kindel siht minna Tartu ülikooli algklasside õpetajaks õppima. Foto: Emily Biedermann

Sel nädalal tähistatakse üle Eesti täiskasvanud õppija nädalat, mis õhutab pooleli jäänud haridusteed täiskasvanueas jätkama ning õppima kogu elu. Viljandi täiskasvanute gümnaasiumis on tänu e-õppele nüüd õpilasi üle Eesti ning välismaaltki.

Mare Lilienthal ütles, et Viljandi täiskasvanute gümnaasiumi klassijuhatajana on tema klassis 149 õpilast, kellest enamik on e-õpilased. «Need on inimesed, kel jääks muidu gümnaasiumiharidus omandamata,» rääkis ta. «See on vaimustav, et inimesed tulevad. Meil oleks muidu suur hulk pooliku haridusega inimesi.»

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles