Meistriliiga algas Viljandi kindla võiduga Kehra üle

Sigrid Koorep
, ajakirjanik

Kolmapäeva õhtul pandi Viljandi spordihoones pall mängu Eesti meeste käsipalli­ meistriliigas ning Viljandi HC alistas kindlalt HC Kehra / Horizon Pulp & Paperi.

Mullu pidasid need kaks meeskonda neli haaravat lahingut, millest Kehra võitis kolm, viimase mai algul üheväravalise paremusega. Liigatabelis jäi meeskondi lahutama vaid kaks punkti, Viljandi jäi aga esimesena medalita.

Tasavägiselt algas ka kolmapäevane kohtumine. Esimest korda sai üks meeskond enama kui minimaalse edu sisse seitsmendal minutil: Mikk Varik võttis juba kolm väravat visanud vennast Ott Varikust eeskuju ja viis Viljandi HC ette 5:3. Kodumeeskond kannatas hästi ära Sten Maasalu teisegi kaheminutilise karistuse ja 16. minutil tuli Kristo Voika viskest 10:6.