Viljandi HC alustas eurosarja viigiga bosnialaste vastu

Esimese Eesti klubina asus tänavu Euroopa käsipalliväljakutel võistlustulle Viljandi HC. Kodusaalis peetud EHF European Cupi avaringi mängus tehti 20:20 (9:9) viik Bosnia ja Hertsegoviina meeskonna Doboj MRK Slogaga. Korduskohtumine tuleb nädala pärast Dobojs.

Viljandi HC alustas klubiajaloo viiendat euromängu peatreener Marko Koksi sünnipäeval 5-1 kaitseformatsiooniga. Väravavaht Rasmus Otsa eestvedamisel saadi pallide oma puurist eemalehoidmisega vägagi hästi hakkama. Rünnak ei toiminud aga üldse, ehkki kasutada oli mitu ülekaalu ja kiirrünnakutki.

Vastaste 36-aastasest väravavahist Milutin Bogdanovicist möödaviskamisega jäädi hätta ning ainuüksi avapoolajal tabati viiel korral väravaraame. Mulkide esimest väravat tuli oodata koguni kaheksa minutit. Sloga sai värava-kahega ette ning viigini jõudis kodumeeskond 18. minutil, kui Mihkel Lõpp kiirrünnakust 5:5 tegi.