Viljandi kutseõppekeskus liitus vaktsiine pakkuvate koolidega

Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja
Copy
Viljandi kutseõppekeskus.
Viljandi kutseõppekeskus. Foto: Marko Saarm

Viljandi haigla andis teada, et koolides vaktsineerimise võimaluse pakkumisega liitus neljanda koolina ka Viljandi kutseõppekeskus.

23. augustil ja 7. septembril kella 12–15 peatub Viljandi kutseõppekeskuse juures Vana-Võidus Viljandi haigla vaktsineerimisbuss. Vaktsineerima on oodatud kõik huvilised.

"Samuti on hea uudis see, et lisaks Pfizeri vaktsiinile on nüüd bussides ja kõikides koolides saadaval ka Moderna vaktsiin, mis on samuti kahedoosiline ning sobiv alates 12. eluaastast," sõnas Viljandi haigla koostööteenuste juht Krista Valdvee.

Peale selle saavad soovijad kaitsesüsti lasta teha 23., 24., 25., 26. ja 27. augustil Kesklinna koolis ning Jakobsoni koolis kella 11–19.

23. ja 24. augustil kell 10 hommikul algab vaktsineerimine ka Viljandi gümnaasiumis ning vaktsineerimispäev lõpeb kell 18 õhtul.

Vaktsineerima on oodatud õpilased, nende pereliikmed ja õpetajad. Kui alaealine õpilane läheb vaktsineerima üksi, siis peab tal kaasas olema vanema vabas vormis kirjalik nõusolek. Kõigil huvilistel tuleb kaasa võtta ka isikut tõendav dokument.

Vaktsineerimisbusside ajagraafik Viljandi maakonnas

• 21. augustil kella 10–13 Päri spordihoone parklas Kannikmäe tee 19 (Pfizer, Moderna)

• 21. augustil kella 14–18 Ramsi vabaajakeskuse parklas Ramsi tee 5 (Pfizer, Moderna)

• 22. augustil kella 10–13 Saarepeedi rahvamaja parklas (Pfizer, Moderna)

• 22. augustil kella 14–18 Paistu rahvamaja parklas (Pfizer, Moderna)

• 23. augustil kella 12–15 Viljandi kutseõppekeskuse juures Vana-Võidus (Pfizer, Moderna)

Allikas: Viljandi haigla

Tagasi üles