K, 7.12.2022

GALERII ⟩ Heimtalis alustati moeetenduse «OmaMood» filmivõtteid

Kadri Allikmäe
, reporter
Heimtalis alustati moeetenduse «OmaMood» filmivõtteid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Täna filmiti Heimtali muuseumis "OmaMoe" etendusel osaleva staažika moedisaneri Vilve Undi kollektsiooni "Ääremaa". Autori sõnul on kollektsioon inspireeritud sellest, et inimesed liiguvad olude tõttu lõpuks ringi kodumaal. Pottmütsid on loonud Ulvi Kangru.
Täna filmiti Heimtali muuseumis "OmaMoe" etendusel osaleva staažika moedisaneri Vilve Undi kollektsiooni "Ääremaa". Autori sõnul on kollektsioon inspireeritud sellest, et inimesed liiguvad olude tõttu lõpuks ringi kodumaal. Pottmütsid on loonud Ulvi Kangru. Foto: Marko Saarm

Reedest pühapäevani kestavad Heimtali muuseumis Viljandi kultuuriakadeemia moeetenduse «OmaMood» filmivõtted.

Koroonaaja turvalisuse huvides otsustati tavaliselt moeetenduse asemel valmis teha seitse lühikest moefilmi ning need siis 10. juunil sotsiaalmeediasündmusena eetrisse anda.

Etenduse peakorraldaja Triin Amur sõnas, et kui kui eelmistel aastatel on olnud füüsiline moeetendus Tartus Eesti Rahva Muuseumis ja eelmisel aastal kanti etendust publikuta üle veebis, siis koroonapiirangute tõttu otsustati sel aastal proovida uusi võimalusi. «Läksime seitsme väikese moefilmi teed,» kirjeldas ta valikut. «Need filmid moodustavad ühe 25-minutilise terviku.»

Märksõnad
Tagasi üles