Maakonda lisandus ööpäevaga neli nakatunut

Ööpäevaga lisandus maakonda neli nakatunut. Avalikes siseruumides on jätkuvalt kohustuslik kanda maski. FOTO: Marko Saarm

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 2874 koroonaviiruse proovi, neist osutus positiivseks 153 ehk 5,3 protsenti võetud proovide koguarvust. Viljandimaale lisandus neli nakatunut.

Enim nakatunuid tuvastati maakonnas Viljandi vallas, kus haigus avastati kolmel inimesel. Maakonna neljas nakatunu oli Mulgi vallast. Viljandi linna ja Põhja-Sakala valda ööpäeva jooksul nakatunuid teadaolevalt ei lisandunud.

Viimase seitsme päeva jooksul on Viljandi vallas leitud 19, Viljandi linnas 14 ja Mulgi vallas 11 nakatunut. Kõige parem on seis Põhja-Sakala vallas, kuhu seitsme päevaga on lisandunud ainult neli nakatunut.

Rahvastikuregistri andmetel laekus viimase ööpäeva jooksul enim uusi positiivseid proovitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 65 inimesel. 51 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas. Enim nakatunuid tuvastati veel Ida-Virumaal (41), Tartumaal (14) ja Pärnumaal (13).

Ööpäeva jooksul tehti 962 vaktsiinidoosi. Vaktsineerimisi on kokku tehtud 401 317 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 179 083 inimesel.

Haiglaravi vajab 232 patsienti. Suri üks koroonaviirusega nakatunu.

Tagasi üles
Back