Levadia võttis Tulevikult eurosarja pääsemise lootuse

Kolmapäeva õhtul selgus Viljandi linnastaadioni murul Evald Tipneri karikasarja finalist. Veel enam: mängus oli ka koht eurosarjas. Tähtsas kohtumises läksid vastamisi Viljandi Tulevik ja Tallinna Levadia ning 2:0 võidu võttis Levadia, keda karika­finaalis ootab nüüd Tallinna FC Flora.

Flora on Eesti meistrina endale juba koha eurosarjas taganud. Kui kolmapäevase mängu võitnuks Tulevik, oleks tal veel püsinud lootus teise meeskonnana tugevuselt kolmandasse eurosarja pääseda.

Nüüd juba 23. korda endale koha selles sarjas taganud Levadial ei läinud mäng Tulevikuga aga sugugi lepase reega: mõlemad meeskonnad suutsid koguni 78. mänguminutini oma värava tühjana hoida. 79. minutil katkestas selle väravapõua Bogdan Vaštšuk ja 90. minutil sai ta kirja teisegi täpse tabamuse.