Tuleviku hammas Levadia peale ei hakanud

Kolmapäeva õhtul A. Le Coq Arenal Tallinna Levadiaga peetud Premium-liiga kohtumises Martin Alliku (esiplaanil) 52. minutil karistuslöögist sündinud värav Viljandi Tulevikku võidule ei aidanud. Kollasärkidel tuli koju naasta lausa 1:4 kaotusega. Foto: Jana Pipar (Eesti Jalgpalliliit)

Kolmapäeva õhtul võõrustas Viljandi Tulevikku A. Le Coq Arenal Premium-liiga 11. vooru mängus Tallinna FCI Levadia ning Tulevik pidi koju sõitma 1:4 kaotusega.

«Kui me vaatame tervikpilti: me ei mängi kehvasti, meil on väga hea meeskond, suurema osa ajast oleme mängus sees, hoiame palli, ehitame. Lõpuks on aga ikka see, et kus kohas me ehitame … iseendale. Suurtes mängudes nagu siin – neid asju ei anta meile andeks,» nentis meeskonna keskpoolkaitsja Herol Riiberg pärast kohtumist.