Viljandi pärimusmuusika festivali programm ja suurus selguvad juunikuus

Tarvo Madsen
, Reporter
Copy
Folgi korraldustiim töötab selle nimel, et traditsiooniline festival tänavu ikka aset leiaks.
Folgi korraldustiim töötab selle nimel, et traditsiooniline festival tänavu ikka aset leiaks. Foto: Elmo Riig

Viljandi pärimusmuusika festivali meeskond töötab selle nimel, et korraldada juuli lõpus neli päeva kestev festival. Pärimuspeo täpne programm ja mastaap sõltuvad siiski olukorrast koroonarindel ning kõik otsustatakse 15. juuniks.

Festivali pealik Ando Kiviberg kinnitas pressiteate vahendusel, et pidamata tänavune folk ei jää ning meeskond töötab nii variantidega a, b kui ka c. "Päris koht, päris muusika, päris inimesed – see on see, mida tahame südasuvises Viljandis pakkuda," sõnas Kiviberg.

Ta avaldas lootust, et vaktsineerimisvõimaluse on selleks ajaks saanud kõik soovijad, nakatumisnäitajad on väiksed ning festival pakub võimaluse turvaliselt kokku saada.

"Kuigi tahaksime väga oma publikut juba praegu rõõmustada täpsema infoga programmi kohta, sõltub see tingimustest, mis suvistele kultuurisündmustele seatakse. Olukord nõuab paindlikkust ja kohandumist ning paremate tingimuste ootuses tuleme selle infoga välja 15. juunil," lisas Kiviberg.

Tänavuse Viljandi pärimusmuusika festivali passid on välja müüdud. Päevapasside ja kontsertide üksikpiletite müük selgub, kui festivali programm ja lubatav mastaap on paigas.

XXVIII Viljandi pärimusmuusika festival leiab aset 22.–25. juulini ning selle teemaks on kokkumäng.

Tagasi üles