Naiskond langes karikasarjast varakult

Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnale sai karikasari otsa kohe esimese kohtumisega: kolmapäeval kaotas ta karikasarja veerandfinaalis 0:4 Tallinna Kalevile. Foto: Marko Saarm

Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna teekond jalgpalli karikasarjas lõppes samal õhtul, mil see oli alanud: esimeses, veerandfinaalkohtumises tuli neil üleeile tunnistada Tallinna Kalevi 4:0 paremust.

«Noh, kuidas ma selle kokku võtan. Kalev oli parem: lükkas paremini ja mängis targemini,» nentis Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna peatreener Sergei Vassiljev mängujärgses intervjuus. «Paljud ohud, millest me enne mängu rääkisime, nendega jäime tegelikult jänni.»

Vastaste kohta jätkus Vassiljevil kiidusõnu. «Mängijad on kiired, kvaliteeti on küll. Nii see on.»