Viljandi võrkpallurid võitsid pika pausi järel peetud lahingu

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Viljandi võrkpallurid võitisd pika pausi järel peetud mängu 3:2.
Viljandi võrkpallurid võitisd pika pausi järel peetud mängu 3:2. Foto: Marko Saarm

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud reeglite tõttu olid esiliigas mängivad Viljandi võrkpalliklubi mehed pikka aega võistluspausil, kuniks laupäeval algasid liigas taas kohtumised ning Viljandi sai raske 3:2 võidu LotusTimber / Neemeco üle.

Kodus avageimi 21:25 kaotuse järel võitis Viljandi kaks järgmist geimi 25:19 ja 25:22, kuid kaotas siis neljanda 25:22. Otsustava neljanda geimi võitis Viljandi 15:7.

Klubi Facebooki lehel rõõmustas Viljandi meeskonna kapten Meelis Kivisild, et pärast pikka pausi suudeti võit võtta ning ta lootis, et see lisab meeskonnale edasiseks kindlust. Kivisild arvas, et mõlemad meeskonnad võitlesid väljakul kõvasti ning ka kaotajad ei pea end kehvasti tundma, sest nad tegid väga hea mängu. "Sellist ilmselget käega löömist ei tekkinud minu meelest kordagi," sõnas Kivisild.

Pühapäeval sõidab Viljandi meeskond Tallinna, kus vastane on liiga favoriit Tallinna Ülikool.