E, 25.09.2023

Folgi­passide müük algas üle ootuste reipalt

Margus Haav
, reporter
Facebook
Comments
Soome muusik ja helilooja Antti Paalanen on folgifestivalil esinenud ka aastal 2014. Paalanen on tuntud oma orgaanilise esitusstiili, uute tehniliste võtete ning ekspressiivsete kõlapiltide poolest, mis aitavad akordioni potentsiaalil paremini esile tulla.
Soome muusik ja helilooja Antti Paalanen on folgifestivalil esinenud ka aastal 2014. Paalanen on tuntud oma orgaanilise esitusstiili, uute tehniliste võtete ning ekspressiivsete kõlapiltide poolest, mis aitavad akordioni potentsiaalil paremini esile tulla. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi pärimusmuusika festival alustas tavapäraselt 1. detsembril tuleva aasta festivali passide müüki. Tavapärane pole aga see, et kokku läks müüki kõigest 500 passi, nendest 200 festivalipassi, sama palju noortepasse ja 100 seenioripassi. Esimese päevaga müüdi passidest ära enam kui viiendik.

«Eeldasime, et huvi on tavapärasega võrreldes tagasihoidlik, aga lootsime siiski, et vähemalt 100 ostetakse ikka esimesel päeval. Tegelikult osteti 135,» rääkis pärimusmuusika keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Annika Vihmann. «Kõik käesolevaks aastaks soetatud passid, mida eelmisel suvel tagasi ei müüdud, kehtivad järgmisel festivalil.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles