R, 9.12.2022

Trad.Attack! toetab Viljandi Sõbralt Sõbrale poes laste huviharidust

Kadri Allikmäe
, reporter
Trad.Attack! toetab Viljandi Sõbralt Sõbrale poes laste huviharidust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ansambel Trad.Attack! viis oma bändimeened ja vanad riided müüki Viljandis Kauba 4 asuvasse Sõbralt sõbrale poodi, et toetada puudustkannatavate laste huviharidust
Ansambel Trad.Attack! viis oma bändimeened ja vanad riided müüki Viljandis Kauba 4 asuvasse Sõbralt sõbrale poodi, et toetada puudustkannatavate laste huviharidust Foto: Kadri Allikmäe

Viljandi vanalinnas tegutsevast taaskasutuspoest Sõbralt Sõbrale saab osta eelmisel nädalavahetusel Etnokulpide galal aasta artisti ja aasta loo tiitli pälvinud ansambli Trad.Attack! liikmete riideid ja annetatud kaupa.

Kogu müügist saadav tulu läheb puudust kannatavatele peredele.Septembris asetleidnud maailmakoristuspäeva ajal kutsus Sõbralt Sõbrale pood endale kampaaniaga "Ma olen siin, et hoolida" appi Eesti kuulsusi, et koguda annetusi puudust kannatavatele peredele ning juhtida tähelepanu riiete taaskasutusele. Koostööprojektis osalesid ettevõtted, kelle seast leiab PipeDrive'i, TransferWise'i, Gustavi ja IM Arvutid, ning mitu Eesti muusikut, kes alustasid maailma koristamist omaenda garderoobist ja kappidest ning tõid kauba Sõbralt Sõbrale kauplustesse. "Nii ei jõua ühe majapidamise jaoks ebavajalikud, kuid korras ja terved asjad prügimäele, vaid leiavad endale uue omaniku ning ühtlasi saab õnnelikuks mõni abivajaja," kirjutasid projekti eestvedajad.

Trad.Attack!-i liikmed annetasid poele oma bändimeeneid ja isiklikke riideid, et avada puudust kannatavate laste uks huviharidusele. Ansambli liige Sandra Vabarna sõnas, et kui sul on hääl, siis tuleb rääkida, ja kui sul on võimalus, siis tuleb jagada. "Heategemine on üks väärtuslikumaid asju siin ilmas, sest see tuleb ringiga sulle tagasi."

Ansambli liikmed hindavad taas- ja korduskasutust kõrgelt ning kannavad sageli taaskasutuskauplustest ostetud riideid. "Ka meie bändi stilist otsib meile esinemisriided taaskasutustpoodidest – tihti Sõbralt Sõbrale poest," lisas Vabarna.

Märksõnad
Tagasi üles