Valik sporditulemusi ja eesootavad võistlused

Priscilla Õmblus
Sel pühapäeval selgitatakse Viljandi spordihoones maakonna meistrid lauatennises. Foto: Elmo Riig

KÄSIPALL. Viljandi HC madistas nädalavahetusel Leedus Balti liiga kohtumistel ning laupäeval tuli tal tunnistada Kaunase Granitas-Karyse 32:27 ja pühapäeval Klaipe˙da Dragu¯nase 39:30 paremust.

MAADLUS. Laupäeval Paikusel peetud Leo Kreini mälestusvõistlustelt Kreeka-Rooma maadlusstiilis naasid Viljandi Tuleviku klubi noored kahe kulla, ühe hõbeda ja ühe pronksiga.

JALGRATTASPORT. Laupäeval sõidetud 100-kilomeetrise «Haanja 100» maratoni võitis viljandimaalane Josten Vaidem ajaga 4:29.23. See oli talle juba teine selle maratoni võit.

JOOKSMINE. Reedel asetleidnud 37. koolinoorte Hubert Pärnakivi jooksul läbis Jakobsoni kooli õpilane Mia Lii Kaigas 2,8-kilomeetrise distantsi kuni viienda klassi tüdrukute arvestuse rekordajaga 11.56,2. Üldarvestuses oli kiireim Raul Viitmaa Viljandi gümnaasiumist ajaga 9.26,9.

KORVPALL. Eelmisel kolmapäeval tehti Tallinnas algust Saku teise liiga mängudega ning BC Viljandi Vald / Eesti Maavara alistas KK Viimsi 91:81.

Viljandi spordikooli poisid saavutasid nädalavahetusel Rakvere SK / Tarvase Vinnis korraldatud U12 «Coop Cupil» 12 võistkonna konkurentsis kolmanda koha.

VEEMOTO. Ülemöödunud nädalavahetusel Tartus peetud Eesti meistrivõistluste kolmandal etapil tõusid pjedestaalile kaks klubi Nord sõitjat: Paul ­Richard Laur teenis GT-15 klassis kokkuvõttes esimese ja GT-30 klassis debüüdi teinud Margus Virkus kolmanda koha.

TULEKUL

KÄSIPALL. Täna kell 19 võõrustab Tallinna HC Eesti meistriliigas Viljandi HC-d.

JALGPALL. Laupäeval kell 13 kohtuvad Eesti meistrivõistluste II liiga Lõuna piirkonna mängus Viljandi Tulevik U21 ja Harju Laagri.

LAUATENNIS. Pühapäeval kell 10 peetakse Viljandi spordihoones Viljandimaa meistrivõistlusi. Registreerimine on kohapeal enne võistluste algust.

Täna spordiküljel ilmunud “Tulemused" rubriigis oli kirjas, et Tallinna HC võõrustab teisipäeval käsipalli meistriliiga kohtumises Viljandi HC-d. Muudetud mängukalendri järgi seda mängu ei toimu.

Järgmise mängu peaks Viljandi HC praeguse info järgi pidama Viljandi spordihoones 7. oktoobril Põlva Serviti vastu.