Eile õhtul tuli korvpallimeeskonnal BC Viljandi Vald / Eesti Maavara Kolga-Jaani spordisaalis karikasarja avamängus tunnistada Tartu Kalev/Estiko paremust 91:70. Võitja käristas vahe suureks viimasel veerandajal. Lisaks avamängu kaotusele tegid kodumeeskonna juhil Joel Paalil meele mõruks mängijate vigastused. Kohe mängu alguses jäi kõrvale Valmo Kriisa ning ühel põhimängumehel Kristo Mangelsool tuli kohtumist pingilt jälgida liigesest välja läinud näpu tõttu.

"Ulme, kuidas tahtsime seda kohtumist võita," nentis Viljandi Vald / Eesti Maavara klubi juht Joel Paal. "Aga lihtsalt ei jaksanud viimasel veerandajal enam mängida. Samuti olid mehed vigastuste ja vigadega väljas – polnud enam kedagi mängitada."

Paali sõnul tegi klubi vormis esimest korda mänginud Valmo Kriisa kohe esimesel veerandajal jalale liiga. "Tõmbas lihase ära. Teise veerandaja mängis ta longates, aga rohkem ei saanud," rääkis Paal.