Linnavalitsus andis spaahotellile ehitusloa (1)

Tarvo Madsen
, Reporter
Copy
Viljandi spaahotell sai linnalt ehitusloa.
Viljandi spaahotell sai linnalt ehitusloa. Foto: Koko Arhidektid

Viljandi linnavalitsus andis esmaspäevasel istungil ehitusloa Aqva Hotelsi arendatavale spaahotellile Viljandi järve ääres.

Linnapea Madis Timpson sõnas pressiteate vahendusel, et linnavalitsus on sellega omalt poolt teinud kõik, et spaahotelli rajamine võiks alata. "Mul on hea meel, et kevadel koroonaviiruse tõttu korraks seiskunud projekteerimine on jõudnud nüüd nii kaugele, et saime arendajale ehitusloa anda. See on suur samm edasi," ütles linnapea ja lisas, et Aqva Hotelsi kindel soov Viljandisse spaahotelli rajada näitab, et Viljandi on investeeringute tegemiseks hea paik. "On näha, et ettevõtjad usuvad Viljandisse. Seda kinnitab nii järveäärse spaa ehitusloani jõudmine kui ka mitmel pool linnas käivad arendusprojektid."

Viljandi järveäärset spaahotelli arendab Aqva Hotels OÜ, kellega Viljandi linnal ja Viljandi vallal on leping alates 2022. aasta 1. septembrist ujulateenuse osutamiseks. Roman Kusma on varasemalt Sakalale öelnud, et tõenäosus, et selleks kuupäevaks oleks spaahotell valmis on väga väike.

Samuti rääkis ta augusti lõpul, et kui projekteerimine ning sellele järgnev töö läheb tõrgeteta, võiks ehitus alata kevadel. Siiski nentis ta ka, et keegi ei tea, kuidas koroonaviirus lähiajal levima hakkab ja milliseid piiranguid või tagasilööke see toob.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles