Viljandi HC sai hooaja avavõidu

Käsipalli Balti liiga jätkus laupäeval teise vooru mängudega. Viljandi HC sai hooaja avavõidu, olles 29:28 (14:14) üle SK Tapa / N.R. Energyst. Viljandis tõi kodumeeskond publiku ette kaheaastase pausi järel Rasmus Otsa. Eesti koondise pikaaegse esiväravavahi üleminekupaberid Saksamaalt said korda ning 28-aastane puurivaht alustas kahe tõrjega ja hoidis tapalasi üle viie minuti nulli peal. Avapoolaeg möödus siiski väga võrdses lahingus.

Viljandi juhtis pikalt ühe-kahe väravaga, kuid Tapa tihendas kaitset ja oli rünnakulgi edukas. Heasse hoogu sattus Aleksander Oganezov, visates külaliste kasuks neli väravat järjest, ning kaks minutit enne poolajavilet juhtis Tapa 14:12. Kiirelt vastasid Volodõmõr Maslak ja Oliver Ruut, Ots tegi topelttõrje ning puhkama mindi viigiseisul.