Jalgpalliklubi Viljandi Tulevik esindusmeeskond pidi hoolimata pingutustest laupäeva õhtul Viljandi linnastaadionil tunnistama Paide Linnameeskonna paremust. Tabelis praegu kolmandat kohta hõivav Paide Linnameeskond võitis viiendal kohal olevaid viljandlasi 3:1.

Esimest poolaega alustasid Tuleviku mehed pigem rahulikult ja Paide suutis selgelt olla ohtlikum. Juba 16. mänguminutil löödi viljandlastele esimene värav, kui Paide Linnameeskonna keskväljamootor Sergei Mošnikov leidis pika ettesööduga trahvikastist üles Edgar Turi, kes õrna puutega palli Tuleviku väravavahist mööda väravasse lõi. Sama poolaja teine värav viljandlastele löödi 23. minutil, kui poolkaitsja Andre Frolov sai audi sisseviskest palli ja virutas selle kauglöögiga väravasse. Vahetult enne poolaja lõppu kostitas Viljandi Tulevikku väravaga ka Sander Sinilaid.