Sisukord
Paberleht
Paberleht

Linn asub tasapisi Järveotsa elamurajooni teist etappi kavandama

2 min lugemist
Esimese etapi kruntidest on linn müünud enam kui pooled ning nüüd alustab ta teise etapi arendamist. Uued krundid on kavandatud linna piiri poole (fotol ülaservas). FOTO: Marko Saarm

Viljandis Männimäe ja linna piiri vahele rajatava Järveotsa elamukvartali 49 krundist 30-l on omanik ning linnavalitsus on andnud viis ehitusluba. Nüüd hakatakse sinna kõrvale planeerima elamurajooni teist etappi, mille käigus läheb müüki umbes sama palju krunte. Elamurajooni teine osa valmib paari aastaga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Esmaspäevasel istungil otsustas linnavalitsus algatada Järveotsa puiestee ja Tuisu tänava vahelise maa-ala detailplaneering kehtiva Järveotsa linnaosa detailplaneeringu muutmiseks. Viljandi linnavalitsuse peaarhitekti Olav Remmelkoori sõnul on detailplaneeringu muutmine vajalik, et jätkata Järveotsa elamupiirkonna arendamist. Peamine töö on maa-ala jagamine elamukruntideks. «Lisaks on sinna sattunud asju, mida linn enam ei soovi. Näiteks ühes kohas on kvartali sees, kunagise sõjaväeosa muldvallide vahel suur tenniseväljak,» rääkis Remmelkoor ning lisas, et tenniseväljak elamukruntide vahele ei sobi. Selliseid muudatusi detailplaneeringus tehti ka esimese etapi kruntidega.

08.08.2020 12.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto