Sisukord
Paberleht
Paberleht

Nõmme–Mustla teelõik läheb remonti

1 min lugemist
Tööd kestavad 11 kuud: tänavu neli ja tuleval aastal seitse kuud. FOTO: Viljandi vallavalitsus

Viljandi vallavalitsus andis teada, et täna alustatakse Viljandi–Rõngu maanteel Nõmme–Mustla lõigu kilomeetritel 7–22 rekonstrueerimist ning Raassilla silla ehitamist.

Tänavu tehakse töid kilomeetritel 15–19. Tööde käigus lammutatakse olemasolev Raassilla sild ning ehitatakse asemele uus. Teelõik sillast 19. kilomeetrini rekonstrueeritakse. Ehitustööde ajaks rajatakse olemasoleva silla kõrvale ajutine möödasõit, mille laius on minimaalselt 3,5 meetrit ja kandevõime kuni 44 tonni.

Tööd kestavad 11 kuud: tänavu neli ja tuleval aastal seitse kuud. FOTO: Viljandi vallavalitsus

Töövõtja reguleerib mullatöödel liiklust fooride ja truupide paigaldamisel eesõigusskeemiga ning asfalteerimisel korraldavad liiklust reguleerijad.

2021. aastal rekonstrueeritakse ülejäänud Nõmme–Mustla lõik ehk alates 7. kilomeetrist Raassillani. Rekonstrueerimistöid tehakse ka Holstre keskuses, kus uuendatakse tehnovõrke ning rajatakse jalgratta- ja jalgtee koos valgustusega.

Töid teeb osaühing Verston Ehitus ning nende maksumus on 4,9 miljonit eurot koos käibemaksuga. Tööd kestavad kokku 11 kuud: tänavu neli kuud ja tuleval aastal seitse kuud.

Seotud lood
07.08.2020 11.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto