Viljandi ratta­kasvandik ronis Munamäe tippu teise mehena

Priscilla Õmblus
Möödunud laupäeval Otepääl peetud Suure Munamäe 4. rattaralli teine mees oli Joosep Sankmann. Võitis Aksel Nõmmela. Foto: Kristjan Lust

Möödunud laupäeval peeti Otepääl Filter Maanteekarikasarja kolmandat etappi, Suure Munamäe 4. rattarallit, mille 83,3-kilomeetrisel distantsil sai teise koha Viljandi rattaklubi kasvandik Joosep Sankmann (1:52.41). Tema kunagine klubikaaslane Kristel Sandra Soonik tõusis naiste arvestuses samuti pjedestaalile – kolmandale astmele.

Belgia profimeeskonnas Bingoal-Wallonie Bruxelles leiba teeniv Nõmmela läbis 83,3 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 1:52.32, mis teeb keskmiseks kiiruseks 44,4 kilomeetrit tunnis.

Nõmmela edestas üheksa sekundiga Joosep Sankmanni ja 14 sekundiga Filter Maanteekarikasarja üldliidrina jätkavat Siim Kiskoneni.