Sisukord
Paberleht
Paberleht

Väikepoe saladus on ostjate vajadustega kohanemine

4 min lugemist
Osaühingu Karter juht Heino Tafenau poseerib koos ainsa praegu müügil oleva traktoriga. Tagaplaanil seisavad bussid, mis tellimuste puudumise tõttu pole saanud sõidus käia. FOTO: Elmo Riig

Kui Viljandi poolt Mustla alevikku sõita, on selle piiril ringtee juures hoonekompleks, mille hoovis võib teravam silm märgata busse, aiatraktoreid ning muid vanemaid ja uuemaid masinaid. Just seal asub rohkem kui 26 aastat tagasi asutatud pood Karter, mille tegevusalade ja toodete valik on laiem, kui ühel ärilises mõistes väiksevõitu tunduval poel võiks olla.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nimelt on Karteri kodulehel teenuste lahtris kirjas teiste seas agrotehnika müük alates traktoritest ja lõpetades varuosadega, busside tellimine, autopesula teenus ja ehitusmaterjalide müük. Tõepoolest, poodi sisse astudes saab kiirelt aru, et see on koht, kus vaatamist jagub pikalt. Lettidel võib näha nii Žiguli sõiduauto varuosi, mänguasju kui ka šokolaadi.

Ettevõtte juht Heino Tafenau juhatas ajakirjaniku ja fotograafi poeruumist edasi puhketuppa, mille riiuleid kaunistavad arvukad karikad, mille on rahvakrossis võitnud ta ise ja tema noorem poeg, ning pudelid kangemaga. Need on peremehe sõnul saadud kingituseks ja ootavad oma õiget aega.

05.08.2020 07.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto